Riddick nihayet gezegenini bulduğunda, onu neyin beklediğine dair hiçbir fikri yoktur.

Riddick 4: Furya (2021)

Seçkin bir asker olan Ray Garrison, başarılı bir operasyondan sonra karısı ile çıktığı tatilde öldürülür. Cansız bedeni askeriye tarafından özel bir şirkete bağışlanan Garrison, ona insanüstü güç ve hızlı iyileşme yeteneği kazandıran ileri bir teknoloji ile hafızasını kaybetmiş olarak hayata döndürülür. Şirketten kendisine ve karısına ne olduğunu öğrenen Garrison, yeni yetenekleriyle karısını öldüren veya en azından karısını öldürdüğüne inandığı adamın peşine düşer. Ancak kısa süre sonra kendisine geçmişi hakkında anlatılanların gerçek olmadığını anlayacaktır.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020)

Moskova, 2072. Her biri kendi hikayesi ve motifleri olan on iki yarışmacı, televizyonda yayınlanan bir Mafya oyunu oynuyor. Ortadan kaldırılanlar, en büyük korkularını yenmek için sanal bir gerçekliğe girmeli veya uğraşırken ölmelidir.

YIL 2072 : Among Us (Mafya Oyunları – Mafia: Survival Game (2016)

Zengin bir hayata sahip olan Tolga, umursamaz bir yaşam sürmektedir. Babası Ali Rıza vefat eder ve Tolga'ya yalnızca bir Anadol STC-16 bırakır. Tolga bu durumu anlayamaz ve sinirlenir. Sinirli bir halde arabayı kullanan Tolga öfke ile gaza yüklenince araba göğe çıkar. Daha sonra bir plaja inen Tolga aracı bir tamirciye götürür. Tolgayı görenler giyiminden konuşmasına kadar her şeyini garipserler. Tamirci ile fiyat konusunda uzlaşamayan Tolga bunun üzerine tamircinin yanında çalışmaya başlar. Tolga olan biteni anlamaya başlamıştır. 1973 yılının yaz ayına gelmiştir. Evsiz yurtsuz kalan Tolga ile Çiko ilgilenir. Tolga 40 sene öncesine gelmenin şaşkınlığı ile daha önceki konforlu yaşamında karşılaşmadığı birçok olay yaşayıp ders çıkaracaktır.

Zaman Makinesi 1973 (2014)

A.R.O.G Cem Yılmaz'ın yazıp Ali Taner Baltacı ile birlikte yönettiği 2008 yapımı bilimkurgu ve fantastik komedi filmidir. Film, G.O.R.A. filminin ana karakteri Arif'in Yontma Taş Devri'nde geçen yeni macerasını konu almaktadır. 5 Aralık 2008 tarihinde Türkiye'deki sinemalarda gösterime girmiştir. 

A.R.O.G (2008)

3000 yılında insan, nihai kâr arayışında olan açgözlü, manipülatif uzaylı ırkı Psychlos ile eşleşemez. Güçlü Terl liderliğindeki Psychlos, insanlığın kırık kalıntılarını köle olarak kullanarak Dünya'yı doğal kaynaklarından temizliyor. İnsan ırkından geriye kalanlar neredeyse ilkel bir duruma inmiştir. Yakalandıktan sonra insanlığı kurtarmak Tyler'a kalmıştır.

Yıl 3000 (2000)

Showing all 9 results